проститутки львів
неОфіційний форум Чернівецького Національного Університету (ЧНУ)

неОфіційний форум Чернівецького Національного Університету (ЧНУ) (http://chnu.com.ua/index.php)
-   Новини університету (http://chnu.com.ua/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Факультет педагогіки, психології та соціальної роботи відзначив своє 18-ліття (http://chnu.com.ua/showthread.php?t=1987)

lunizz 13.10.2009 17:02

Факультет педагогіки, психології та соціальної роботи відзначив своє 18-ліття
 
У дні, коли перші помахи пензля чарівниці-осені прикрасили сквери та вулиці, коли рідне місто та університет святкують свої ювілеї та День працівників освіти, факультет педагогіки, психології та соціальної роботи відзначає своє 18-ліття.

Усі присутні на урочистому святкуванні повноліття факультету поринули у світлу юність, в період розквіту сил та емоцій – у «Фестиваль юності». Під час фестивалю з віком громадянської зрілості факультет привітав його декан, доктор філологічних наук, професор Ігор Михайлович Зварич. Теплі слова подяки викладачам від ректорату висловив проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, доктор економічних наук, професор Юрій Михайлович Лопатинський.

За доброю традицією до Дня факультету було нагороджено грамотами кращих викладачів та найсумлінніших студентів, які активно працювали протягом минулого навчального року. Також в рамках святкування підбито підсумки двох конкурсів: на краще оформлення студентської аудиторії та конкурсу стінних газет. Яскравим прикладом співпраці викладачів і студентів були концертні номери – м’який, ніжний вальс, заворожуюча музична композиція ансамблю гітаристів, ліричний гімн факультету та ін.

Ведучі свята, асистент кафедри практичної психології Мар’яна Михайлівна Корнівська та асистент кафедри музики Василь Васильович Богданюк запросили глядачів до роздумів над тим, які компоненти роблять факультет єдиним живим організмом. Так, протягом свята було визначено 18 складових, без яких неможливе існування факультету: мозок – його декан, серце факультету – викладачі, які щодня та щохвилини дають змогу всім студентам збагачуватись новими знаннями, вміннями та найрізноманітнішими емоціями. Важливими органами організму нашого факультету визначено лаборантів, техпрацівників, вахтерів.

На ефективність роботи впливають умови, в яких ми працюємо і навчаємось. Глядачі бурхливими оплесками висловили щиру вдячність організаторам територіального розширення нашого факультету.

Але не менш важлива складова – це студенти, завжди активні, сповнені сил та ідей, які дають наснагу для праці всього педагогічного організму. Без першокурсників та випускників не проходить жодне свято на нашому факультеті, й саме їх концертні номери заповнили концертну програму й цього вечора.

Музичні дарунки гостей ювілею – вихованки молодіжного продюсерського центру «Вікторія», фіналістки дитячого Євробачення-2009 Валентини Данилюк, зразкового художнього колективу «Україночка», гурту «Полюси» – розповіли глядачам про таємниці дитячого та дорослого кохання.

18 сходинок життя. 18 успіхів та невдач…Із гарним настроєм та світлими думками про майбуття чекаємо 19-ліття!

Чорней Ірина Дмитрівна, заступник декана з навчально-виховної роботи

lunizz 13.10.2009 17:06

У темі 5 долучень
Долучення 72
Долучення 73
Долучення 74
Долучення 75
Долучення 76

lunizz 13.10.2009 17:07

У темі 5 долучень
Долучення 77

Долучення 78

Долучення 79

Долучення 80

Долучення 81


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 12:56.

vBulletin 3.8.1 ; Переклад: © , 2004-2008
vB.Sponsors
неОфіційний форум Чернівецького Національного Університету
Адміністрація форуму не несе відповідальність за повідомлення користувачів та рекламні матеріали

знакомства для секса