проститутки львів
неОфіційний форум Чернівецького Національного Університету (ЧНУ)

неОфіційний форум Чернівецького Національного Університету (ЧНУ) (http://chnu.com.ua/index.php)
-   Історії, політології та міжнародних відносин (http://chnu.com.ua/forumdisplay.php?f=35)
-   -   Кафедрі політології та державного управління – 12 років! (http://chnu.com.ua/showthread.php?t=2675)

lunizz 09.12.2009 12:29

Кафедрі політології та державного управління – 12 років!
 
Цими днями кафедра політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відзначила своє дванадцятиріччя. З нагоди свята на кафедрі відбулася презентація цьогорічних видань та підбиття підсумків ще одного робочого року.

Традиція святкування Дня народження кафедри політології та державного управління факультету історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ виникла ще у далекому дев’яносто восьмому, коли і була заснована кафедра. З того часу престиж професії помітно зріс, запевняє її завідувач Анатолій Круглашов і додає, що «поняття «політологія» охоплює і наукову діяльність, і політичного консультанта, і державного службовця, і посадову особу. Багато наших випускників знайшли свою стежку в житті».

Студенти ж відзначають високий рівень подачі матеріалу викладачами та хорошу наукову базу кафедри. Спеціальність вибрали не просто так, а за покликанням.

Олександр Ткачук, студент: «На цій кафедрі в мене буде можливість більше розуміти і знати суспільну ситуацію в державі, розумітися в цьому».

Ольга Григоращук, студентка: «Я вважаю, що в майбутньому це велика перспектива, бо можна працювати і в адміністрації, і бути політологом. Коли ми закінчимо навчання, то якраз будуть вибори. Зможемо здобути чергову практику для реалізації своїх знань».

На книжковій виставці були представлені як минулорічні видання, так і свіжі наукові доробки викладачів та студентів кафедри політології та державного управління.

Анатолій Круглашов відзначає, що за цей рік було видано дві найновіші книжки. Одна, ювілейна, присвячена десятиліттю кафедри, а друга – з серії книг «Україна-Румунія-Молдова». Продовженням їх є всеукраїнська конференція, яка відбувається щотри роки, а ініціатором є кафедра політології та державного управління».

Планів, як розповідають викладачі, ще дуже багато. Першочергове завдання – зміцнення наукової бази кафедри та популяризація політологічної науки.


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 05:00.

vBulletin 3.8.1 ; Переклад: © , 2004-2008
vB.Sponsors
неОфіційний форум Чернівецького Національного Університету
Адміністрація форуму не несе відповідальність за повідомлення користувачів та рекламні матеріали

знакомства для секса