проститутки львів
неОфіційний форум Чернівецького Національного Університету (ЧНУ)

неОфіційний форум Чернівецького Національного Університету (ЧНУ) (http://chnu.com.ua/index.php)
-   Новини університету (http://chnu.com.ua/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Для кого «розчищають» резиденцію? (http://chnu.com.ua/showthread.php?t=2696)

lunizz 10.12.2009 14:42

Для кого «розчищають» резиденцію?
 
Взято з Від і До

Цитата:

ЧНУ отримав п’ять мільйонів гривень на відселення студентів із центрального корпусу університету

Юліана ПОЛОНСЬКА
[Посилання доступні тільки зареєстрованим користувачам . Реєстрація тут...]

У будівлі колишньої Резиденції буковинських митрополитів пощастило гризти граніт науки багатьом студентам. Свого часу там розташовувались майже всі факультети університету. Та останнім часом спудеїв у резиденції стає дедалі менше – їх переселяють. Так із центрального корпусу на Університетській не так давно переїхали історики та економісти. Їх переселили у будівлю колишнього обкому компартії, що на Соборній площі. Мотивували це тим, що їм у колишніх аудиторіях було тісно.

Найближчим часом на студентів знову чекають пертурбації. Керівництво
ЧНУ планує велике переселення. Цього разу переїздити із рідних аудиторій доведеться педагогам, географам, теологам та студентам факультету іноземних мов.

За інформацією ректора Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича Степана Мельничука, приміщення для «ін’язу» та педагогічного факультету вже знайшли. Їх підселять до фізиків, у корпус на вулиці Рівненській.
– Наразі приміщення ремонтують. Та з державного бюджету вже виділили п’ять мільйонів гривень на завершення робіт. Плануємо отримати їх ще цього року. Наступного року сподіваємося одержати ще десять мільйонів гривень на впорядкування покрівлі та чотири мільйони на реконструкцію оранжереї в ботанічному саду, – розповів С. Мельничук.

Зараз студенти педагогічного факультету вимушені навчатися у розкиданих по місту аудиторіях (частина приміщень у студмістечку на вул. Стасюка, інші – на території військового шпиталю (колишні аудиторії військової кафедри). Зважаючи на ці не зовсім зручні умови навчання, переїзд факультету педагогіки видається логічним та доцільним. Та чим спудеї факультету іноземних мов завинили – не зрозуміло.

Як пояснив ректор, на території резиденції планують відкрити музей. З цього приводу необхідно звільнити деякі приміщення. Тому шостий корпус, де, власне, й розташовані «ін’яз», філфак та теологічно-філософський факультет, мають намір трохи звільнити від спудеїв, а на їхнє місце, найбільш імовірно, переселять географів.

Для чого, чи то пак, для кого саме «розчищають» резиденцію від студентів – загадка. Потрапити на територію історико-архітектурної пам’ятки й нині завдання не з простих, а у перспективі – й поготів.


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 09:04.

vBulletin 3.8.1 ; Переклад: © , 2004-2008
vB.Sponsors
неОфіційний форум Чернівецького Національного Університету
Адміністрація форуму не несе відповідальність за повідомлення користувачів та рекламні матеріали

знакомства для секса