проститутки львів
неОфіційний форум Чернівецького Національного Університету (ЧНУ)

неОфіційний форум Чернівецького Національного Університету (ЧНУ) (http://chnu.com.ua/index.php)
-   Новини університету (http://chnu.com.ua/forumdisplay.php?f=12)
-   -   студентів нашого університету запрошують на стажування до верховної ради україни (http://chnu.com.ua/showthread.php?t=73)

lunizz 27.03.2009 23:55

студентів нашого університету запрошують на стажування до верховної ради україни
 
Учора в залі Грушевського (14 корпус) відбулась презентація Програми парламентського стажування з метою ознайомлення студентів ЧНУ з її діяльністю.

Останнім часом кількість учасників програми з буковинського краю суттєво зменшилась, що й спонукало організаторів звернутися до ректора Чернівецького університету Степана Мельничука з пропозицією організувати зустріч із студентами ІІІ-V курсів.

На презентацію прийшла велика кількість студентів, переважно з факультету історії, політології та міжнародних відносин, юридичного та іноземних мов. Ще б пак! Адже Програма парламентського стажування допомагає молодим та прогресивним студентам попрактикуватися у використанні своїх знань та навичок у стінах Верховної Ради України. Подібна діяльність ось уже майже 10 років здійснюється в рамках цієї Програми стажування. Після відповідного конкурсного відбору серед представників молоді зі всіх регіонів України інтерни Програми протягом десяти місяців проходять стажування у таких установах як Верховна Рада, Секретаріат Президента, Кабінет Міністрів України тощо. Під час стажування інтерни набувають практичного досвіду законотворчої діяльності на рівні комітетів парламенту та інших учасників законотворчого процесу.

Додамо, що багато з випускників програми широко відомі у нашому суспільстві. Серед них – народний депутат України Остап Семерак, заступник Голови ЦВК Андрій Магера, керівник підготовчої роботи до Євро-2012 в Україні Ілля Шевляк та багато інших талановитих керівників та спеціалістів.

www.chnu.cv.ua


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 10:07.

vBulletin 3.8.1 ; Переклад: © , 2004-2008
vB.Sponsors
неОфіційний форум Чернівецького Національного Університету
Адміністрація форуму не несе відповідальність за повідомлення користувачів та рекламні матеріали

знакомства для секса