проститутки львів
Перегляд одного допису
Старий 24.02.2011, 11:56   #1
lunizz
Інженерно-технічний
 
Аватар для lunizz
Модератор
Детальніше...
 
Реєстрація: 11.03.2009
Дописів: 5.503
Завантажень: 0
Завантажень: 0
Сказав Дякую: 491
Йому подякували 551 раз(а) в 442 повідомленнях
ТиповоУ Чернівецькому університеті відзначили Міжнародний День рідної мовиПочинаючи з 2000 року, це свято відзначають щороку 21 лютого. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила восени 1999 року в Парижі.

З нагоди цієї події до Чернівецького університету завітала одна з найбільш знаних соціолінгвістів України, професор Києво-Могилянської академії Лариса Масенко. Протягом кількох днів вона ділилися із студентами ЧНУ своїми міркуваннями щодо мовної ситуації в нашій країні.

З метою впровадження мовної політики науковець їздить із лекціями по Україні й пропагує використання державної мови в усіх сферах діяльності людини. Пані Лариса каже, що у багатьох європейських країнах, де немає мовних проблем, є декілька офіційних інституцій, які відповідають за проведення цієї політики. На жаль, в Україні таких наразі немає. На думку Лариси Масенко, саме в цьому і проблема. Якщо б вони існували, то мовне питання не було б в нашій державі таким болючим.

А от у Чернівцях науковець була приємно вражена чистотою мови наших студентів.
lunizz зараз поза форумом  Відповісти з цитуванням
 
знакомства для секса