проститутки львів
Перегляд одного допису
Старий 27.03.2009, 23:55   #1
lunizz
Інженерно-технічний
 
Аватар для lunizz
Модератор
Детальніше...
 
Реєстрація: 11.03.2009
Дописів: 5.503
Завантажень: 0
Завантажень: 0
Сказав Дякую: 491
Йому подякували 551 раз(а) в 442 повідомленнях
студентів нашого університету запрошують на стажування до верховної ради україниУчора в залі Грушевського (14 корпус) відбулась презентація Програми парламентського стажування з метою ознайомлення студентів ЧНУ з її діяльністю.

Останнім часом кількість учасників програми з буковинського краю суттєво зменшилась, що й спонукало організаторів звернутися до ректора Чернівецького університету Степана Мельничука з пропозицією організувати зустріч із студентами ІІІ-V курсів.

На презентацію прийшла велика кількість студентів, переважно з факультету історії, політології та міжнародних відносин, юридичного та іноземних мов. Ще б пак! Адже Програма парламентського стажування допомагає молодим та прогресивним студентам попрактикуватися у використанні своїх знань та навичок у стінах Верховної Ради України. Подібна діяльність ось уже майже 10 років здійснюється в рамках цієї Програми стажування. Після відповідного конкурсного відбору серед представників молоді зі всіх регіонів України інтерни Програми протягом десяти місяців проходять стажування у таких установах як Верховна Рада, Секретаріат Президента, Кабінет Міністрів України тощо. Під час стажування інтерни набувають практичного досвіду законотворчої діяльності на рівні комітетів парламенту та інших учасників законотворчого процесу.

Додамо, що багато з випускників програми широко відомі у нашому суспільстві. Серед них – народний депутат України Остап Семерак, заступник Голови ЦВК Андрій Магера, керівник підготовчої роботи до Євро-2012 в Україні Ілля Шевляк та багато інших талановитих керівників та спеціалістів.

www.chnu.cv.ua
lunizz зараз поза форумом  Відповісти з цитуванням
 
знакомства для секса