проститутки львів
Перегляд одного допису
Старий 09.12.2009, 12:29   #1
lunizz
Інженерно-технічний
 
Аватар для lunizz
Модератор
Детальніше...
 
Реєстрація: 11.03.2009
Дописів: 5.503
Завантажень: 0
Завантажень: 0
Сказав Дякую: 491
Йому подякували 551 раз(а) в 442 повідомленнях
Icon4Кафедрі політології та державного управління – 12 років!Цими днями кафедра політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відзначила своє дванадцятиріччя. З нагоди свята на кафедрі відбулася презентація цьогорічних видань та підбиття підсумків ще одного робочого року.

Традиція святкування Дня народження кафедри політології та державного управління факультету історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ виникла ще у далекому дев’яносто восьмому, коли і була заснована кафедра. З того часу престиж професії помітно зріс, запевняє її завідувач Анатолій Круглашов і додає, що «поняття «політологія» охоплює і наукову діяльність, і політичного консультанта, і державного службовця, і посадову особу. Багато наших випускників знайшли свою стежку в житті».

Студенти ж відзначають високий рівень подачі матеріалу викладачами та хорошу наукову базу кафедри. Спеціальність вибрали не просто так, а за покликанням.

Олександр Ткачук, студент: «На цій кафедрі в мене буде можливість більше розуміти і знати суспільну ситуацію в державі, розумітися в цьому».

Ольга Григоращук, студентка: «Я вважаю, що в майбутньому це велика перспектива, бо можна працювати і в адміністрації, і бути політологом. Коли ми закінчимо навчання, то якраз будуть вибори. Зможемо здобути чергову практику для реалізації своїх знань».

На книжковій виставці були представлені як минулорічні видання, так і свіжі наукові доробки викладачів та студентів кафедри політології та державного управління.

Анатолій Круглашов відзначає, що за цей рік було видано дві найновіші книжки. Одна, ювілейна, присвячена десятиліттю кафедри, а друга – з серії книг «Україна-Румунія-Молдова». Продовженням їх є всеукраїнська конференція, яка відбувається щотри роки, а ініціатором є кафедра політології та державного управління».

Планів, як розповідають викладачі, ще дуже багато. Першочергове завдання – зміцнення наукової бази кафедри та популяризація політологічної науки.
lunizz зараз поза форумом  Відповісти з цитуванням
 
знакомства для секса