проститутки львів
Перегляд одного допису
Старий 10.12.2009, 14:42   #1
lunizz
Інженерно-технічний
 
Аватар для lunizz
Модератор
Детальніше...
 
Реєстрація: 11.03.2009
Дописів: 5.503
Завантажень: 0
Завантажень: 0
Сказав Дякую: 491
Йому подякували 551 раз(а) в 442 повідомленнях
ТиповоДля кого «розчищають» резиденцію?Взято з Від і До

Цитата:
ЧНУ отримав п’ять мільйонів гривень на відселення студентів із центрального корпусу університету

Юліана ПОЛОНСЬКА


У будівлі колишньої Резиденції буковинських митрополитів пощастило гризти граніт науки багатьом студентам. Свого часу там розташовувались майже всі факультети університету. Та останнім часом спудеїв у резиденції стає дедалі менше – їх переселяють. Так із центрального корпусу на Університетській не так давно переїхали історики та економісти. Їх переселили у будівлю колишнього обкому компартії, що на Соборній площі. Мотивували це тим, що їм у колишніх аудиторіях було тісно.

Найближчим часом на студентів знову чекають пертурбації. Керівництво
ЧНУ планує велике переселення. Цього разу переїздити із рідних аудиторій доведеться педагогам, географам, теологам та студентам факультету іноземних мов.

За інформацією ректора Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича Степана Мельничука, приміщення для «ін’язу» та педагогічного факультету вже знайшли. Їх підселять до фізиків, у корпус на вулиці Рівненській.
– Наразі приміщення ремонтують. Та з державного бюджету вже виділили п’ять мільйонів гривень на завершення робіт. Плануємо отримати їх ще цього року. Наступного року сподіваємося одержати ще десять мільйонів гривень на впорядкування покрівлі та чотири мільйони на реконструкцію оранжереї в ботанічному саду, – розповів С. Мельничук.

Зараз студенти педагогічного факультету вимушені навчатися у розкиданих по місту аудиторіях (частина приміщень у студмістечку на вул. Стасюка, інші – на території військового шпиталю (колишні аудиторії військової кафедри). Зважаючи на ці не зовсім зручні умови навчання, переїзд факультету педагогіки видається логічним та доцільним. Та чим спудеї факультету іноземних мов завинили – не зрозуміло.

Як пояснив ректор, на території резиденції планують відкрити музей. З цього приводу необхідно звільнити деякі приміщення. Тому шостий корпус, де, власне, й розташовані «ін’яз», філфак та теологічно-філософський факультет, мають намір трохи звільнити від спудеїв, а на їхнє місце, найбільш імовірно, переселять географів.

Для чого, чи то пак, для кого саме «розчищають» резиденцію від студентів – загадка. Потрапити на територію історико-архітектурної пам’ятки й нині завдання не з простих, а у перспективі – й поготів.
lunizz зараз поза форумом  Відповісти з цитуванням
 
знакомства для секса