проститутки львів
Follow us on twitter

неОфіційний форум Чернівецького Національного Університету (ЧНУ)

 
Примітки

Новини університету Останні новини університету

Відповідь  
Старий 19.09.2010, 20:34   #1
lunizz
Інженерно-технічний
 
Аватар для lunizz
Модератор
Детальніше...
 
Реєстрація: 11.03.2009
Дописів: 5.477
Завантажень: 0
Завантажень: 0
Сказав Дякую: 486
Йому подякували 544 раз(а) в 435 повідомленнях
Icon3 Інформація про нові спеціальності у ЧНУ ім. Ю. ФедьковичаСпеціальності загальноуніверситетської кафедри будівництва і архітектури ЧНУ

У 2008 році рішенням Державної акредитаційної комісії Міністерства освіти і науки України (протокол №70 від 28.03.2008р.) Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича надано право на освітню діяльність за напрямками 6.060101 «Будівництво» та 6.060102 «Архітектура» (галузь знань 0601 «Будівництво та архітектура») для підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем (ОКР) «бакалавр».

Відповідно до цього в університеті і було утворено загальноуніверситетську кафедру будівництва і архітектури.

Перший випуск бакалаврів було здійснено у 2010 році.У травні 2010 року до відділу акредитації та ліцензійної експертизи освітньої діяльності Міністерства освіти і науки України було подано заяви та справи щодо акредитації напряму 6.060101 «Будівництво» підготовки фахівців за ОКР “бакалавр» та ліцензування підготовки фахівців за ОКР «спеціаліст» та «магістр» зі спеціальності 7., 8.092101 «Промислове i цивiльне будiвництво». Пройдено перший етап узгодження відповідних документів.

Завідувачем кафедри є заслужений винахідник України, доктор технічних наук, професор М.Ш.Файнер, заступник - кандидат архітектури, доцент І.В.Коротун

Навчальний процес забезпечують:3 професори, доктори технічних, архітектурних та фізико-математичних наук; 4 доценти, кандидати архітектурних, технічних та фізико-математичних наук, 2 в.о.доцента, заслужений архітектор та заслужений будівельник України, 5 асистентів - провідні архітектори міста Чернівці та викладачі Чернівецького політехнічного коледжу.

На кафедрі студенти отримують кваліфіковану теоретичну та практичну підготовку в галузі архітектури та будівництва з застосуванням комп’ютерних програм з проектування. Навчальний процес зорієнтовано на розкриття та вдосконалення творчої індивідуальності кожного студента. Різноманітна тематика архітектурного проектування забезпечує професійну підготовку, яка дозволяє кожному випускнику проводити професійну діяльність як індивідуально, так і на виробництві на високому професійному рівні.

Спеціальності кафедри гідроекології, водопостачання та водовідведення ЧНУ

Починаючи від літа 2011 року на географічному факультеті, кафедрі гідроекології, водопостачання та водовідведення планується набір студентів за новим навчальним напрямком «Гідрометеорологія». Роботи по його ліцензуванню проводились протягом останніх років у зв’язку з перспективністю для всього західного регіону України.

Спеціалістів – гідрологів та кліматологів багато десятиліть готували на кафедрі гідрології та кліматології. Але в силу ряду причин наприкінці 80-х років ці спеціалізації були закриті. Тим не менш кадровий потенціал значною мірою зберігся на географчному факультеті. У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича у 2001 році була створена кафедра гідроекології, водопостачання та водовідведення. На ній були сконцентровані фахівці – гідрологи. Від 2004 року тут діє аспірантура за спеціальністю «11.00.07 – гідрологія суші, водні ресурси, гідрохімія». Вже захищено декілька дисертацій. Кафедра веде розробки в галузі гідрології та гідроекології річок, управління водними ресурсами їх басейнів, руслознавства.

При підготовці гідрометеорологів також планується їхня спеціалізація у гідрології та використанні водних ресурсів. Випускники зможуть працювати у підрозділах: Державного комітету України по гідрометеорології, Державного комітету України по водному господарству, Міністерстві охорони навколишнього природного середовища України, Міністерстві України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, інших закладах. Ця робота пов’язана з вирішенням багатьох важливих питань : оптимального використання водних і кліматичних ресурсів, організації їх моніторингу, уникнення шкоди від небезпечних явищ та процесів, захисту довкілля, міжнародної співпраці та інших. Тож запрошуємо абітурієнтів до вступу на таку цікаву та престижну спеціальність.
lunizz зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Хочеш допомогти розвитку форуму? Відправ посилання всім своїм друзям. Дякую!

Відповідь  

Теґи
специальность, чну

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Оперативна інформація щодо захворюваності на грип admin Чернівецькі новини 0 23.11.2010 23:11
ЧНУ ім. Ю.Федьковича відзначає 135-ліття admin Поздоровлення і привітання 0 04.10.2010 13:10
Загальноуніверситетський турнір команд КВК ЧНУ ім. Ю. Федьковича admin Об'яви, повідомлення та анонси 0 30.04.2010 12:48
Презентація другої частини творів Юрія Федьковича admin Чернівецькі новини 0 10.12.2009 11:22
Від мультикультуралізму до Федьковича lunizz Новини університету 0 28.10.2009 14:07
знакомства для секса