проститутки львів
Follow us on twitter

неОфіційний форум Чернівецького Національного Університету (ЧНУ)

 
Примітки

Газета студентів-журналістів ЧНУ Онлайн-видання студентів спеціальності "журналістика" філологічного факультету ЧНУ ім.Ю.Федьковича

Відповідь  
Старий 19.10.2010, 12:02   #1
Lararik
Філологічний
 
Аватар для Lararik
Новачок
Детальніше...
 
Реєстрація: 09.09.2009
Дописів: 7
Завантажень: 0
Завантажень: 0
Сказав Дякую: 0
Йому подякували 0 раз(а) в 0 повідомленнях
Типово Статтіу цій темі ми публікуватимемо "передруки" або ж копіпасти нових матеріалів онлайн-газети журналістів ЧНУ "[Посилання можуть бачити тільки зареєстровані користувачі ]"
Lararik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.10.2010, 12:07   #2
Lararik
Філологічний
 
Аватар для Lararik
Новачок
Детальніше...
 
Реєстрація: 09.09.2009
Дописів: 7
Завантажень: 0
Завантажень: 0
Сказав Дякую: 0
Йому подякували 0 раз(а) в 0 повідомленнях
Типово

[Посилання можуть бачити тільки зареєстровані користувачі ]
СТРАЙК!!!
Рішення міносвіти ввести платні послуги у вузах ось уже другий місяць збурює студентську молодь.
З введенням його в дію пророкують зростання хабарів в університетах - обділені державною підтримкою вузи таким чином "компенсуватимуть" нестачу коштів. Тож кількість тих, хто буде "змушений" перескладати сесії, потенційно має шанс різко зрости, адже у кожній групі певний відсоток студентів може вже завтра скласти першу когорту платників - ті, хто навчається за індивідуальним графіком; ті, хто працює і не завжди встигає вчасно складати; врешті, й ті, хто просто не дотягує до оцінки... Думки "за" і "проти" розділяються. А якщо вузам ще й "спустять згори" відсоток таких перездач... Словом, ситуація змушує насторожитись.
Сьогодні, 12 жовтня, у місті Лева 5-7 тис. студентів з більшості вищих навчальних закладів вийшли під стіни Львівської облдержадміністрації. Вони висловилися проти введення в Україні платних послуг у вищій освіті.
Студентські акції протесту з вимогою скасувати постанову №796, що запроваджує платні послуги в системі вищої освіті, відбулися у 13 містах України - Харкові, Рівному, Києві... Зокрема у Харкові молодь зняла светри і роззулася, тим демонструючи, що після введення постанови в дію студенти залишаться "голі й босі". У столиці молоді люди пройшли до стін кабінету міністрів. До них вийшов заступник Д.Табачника із запевненнями, що уряд відмінить постанову. Але жодних документів продемонстровано не було, тож студенти чиновнику не повірили.
У Львові молодь передала листа до Президента з вимогами скасувати згадувану постанову та надалі залучати представників студентського самоврядування до запровадження кардинальних реформ у вищій освіті першому заступнику голови Львівської облдержадміністрації Мирону Янківу. Нагадаємо, приймаючи рішення, міністерство освіти і науки повністю проігнорувало думку студентських профспілок - їх до участі в обговоренні проблеми навіть не запросили.

Востаннє редагував Lararik: 19.10.2010 о 12:10
Lararik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.10.2010, 12:11   #3
Lararik
Філологічний
 
Аватар для Lararik
Новачок
Детальніше...
 
Реєстрація: 09.09.2009
Дописів: 7
Завантажень: 0
Завантажень: 0
Сказав Дякую: 0
Йому подякували 0 раз(а) в 0 повідомленнях
Типово

Буковинська молодь продовжує збирати гроші на комп'ютер для дітей-сиріт, ви також можете принести декілька гривень і передати свої вітання, побажання цим дітям (хто бажає, може пізніше разом з нами поїхати у Оршівський дит.будинок - відвезти комп'ютер!) - 18 жовтня о 18 годині до Соборної площі біля пам'ятника! (Зустріч уже відбулась - зібрано 800 гривень, їх не вистачає, тому ми продовжуємо збирати гроші - хто бажає допомогти, зв'яжіться зі мною - [Посилання можуть бачити тільки зареєстровані користувачі ] або [Посилання можуть бачити тільки зареєстровані користувачі ])

Нещодавно, молодий буковинський фотограф Devor One влаштував безкоштовну фотосесію для дітей-сиріт Оршівського дитбудинку. Відзнявши незабутні кадри, хлопець помітив, що діти загалом забезпечені їжею та одягом, та у них немає жодного комп'ютера, тому вирішив допомогти малятам - організував серед друзів, знайомих та усіх бажаючих збір коштів на купівлю ПК. Запрошував приєднатись до благородної справи і через соціальну мережу "Вконтакті", в оголошенні він написав:" Такої звичної речі, як інтернет, вони не знають." Я помітила, що цей хлопець справді захотів допомогти. На жаль, щира безкорисливість і благородність - доволі рідкісне для сучасного суспільства явище, тому заслуговує на подвійну увагу. Соромно, та на зустріч о 12 годині 6 жовтня, під час якої і планували зібрати гроші – я не прийшла (робота), як пізніше виявилось, як більшість заявлених «благодійників». З 2366 людей прийшла лише одна особа! Звісно, на комп’ютер не зібрали, а ще продемонстрували реальну байдужість. Попередньо, я домовилась з Devor One про статтю для газети «Репортер.cv.ua», думала вона буде про благодійність серед молоді, вийшло ж швидше навпаки…

- Багато хто каже, що хотів би допомогти дітям-сиротам, але мало хто робить реальні вчинки... Чи важко було тобі зважитися на такий рішучий і благородний крок, чому?


- Зважитись було зовсім легко. Власне це була не зовсім моя ідея, не буду лукавити. Був конкурс на безкоштовну фотосесію для усіх бажаючих, тоді мені запропонували, що краще пофотографувати дійтей-сиріт, замість дівчат і хлопців, які хочуть покрасуватись собою. Я вирішив так і зробити. Нічого надзвичайно важкого не бачу, навпаки, мені цей задум здався цікавішим.


- Чому для допомоги обрав Оршівський дитячий будинок?

- Випадок. Просто про нього першим дізнався.


- Отож, ти влаштував фотосесію для цих малят. Як вони тебе сприйняли?
Чудово. Це схоже чимось на те, коли в школі на урок приходить хтось, і відволікає вас від занять, розповідаючи якусь непотрібну нісенітницю . Ну і дітям подобається фотографуватись. Тим паче, не думаю, що вони дуже часто це роблять, і не в такому вигляді. Плюс - я їм давав гостинці, від яких вони були в захваті.
Відео з цими дітьми тут - [Посилання можуть бачити тільки зареєстровані користувачі ]
Фото тут - [Посилання можуть бачити тільки зареєстровані користувачі ]
До речі, не хочеться це сприймати як фотосесію, скоріше репортаж-розповідь про дітей.

- Чи важко було їх фотографувати? Що було найважче у цій фотосесії? А що найприємніше?

- Спочатку я думав, що буде важко, однак це було абсолютно легко. Найважче було заставити дітей не дивитись в об’єктив, - стереотип дитись в камеру мене вбиває. Приємно було, те, що особливо нічого їм говорити не треба було. Деякі діти вели себе як справжні моделі. Просто емоції – чисті, не награні.

- Ти вже відвіз фотографії? Як діти реагували на знімки? Що казали?

- Відвіз. На жаль, в той день взагалі дітей по коридорам не було. Мабуть спали. Не хотів привертати зайвої уваги. Залишив фотокартки і пішов.


- Чи багато людей приєднались до збору коштів на комп'ютер для цих дітей? Скільки грошей вже вдалось зібрати?- Це принципово важливе питання! Здавалось би стільки людей відгукнулось, всі підтримують, запевняють коментарями, що приєднаються, принесуть, що зможуть. Деякі кажуть, що все можливе зроблять лише б цим діткам було краще жити. І що в результаті. Я простояв на холоді пів години. І лише ОДНА людина прийшла. Звичайно декілька чоловік здало гроші напередодні. Ось так! Всі готові допомогти, коли вони сидять за комп’ютером і п’ють чай з печивом, але довести обіцяне до кінця чомусь не вистачає сил. Навіщо, питається, клястись обіцянками? Щоб самоствердитись і приписати себе до ряду благодійників-гуманістів? Власне я не чекав від наших людей чогось надзвичайного, я практично знав, що ніхто не прийде. Мене лише гріла надія... Тому я не буду казати, що я розчарований, я був до цього готовий.


- Як знайомі реагували на твій заклик про допомогу дітям-сиротам?

- Позитивно, але чомусь ті ж самі знайомі забоялись холоду і не прийшли.


- Чи не звинувачували тебе у самопіарі і як реагуєш на такі закиди?
Власне не звинувачували. Якби звинувачували, то воно нормально.- Чи є нові плани, ідеї, кому і чим ти хочеш допомогти?

- Після такого результату як ви думаєте?- Якщо хтось з наших читачів також бажає допомогти цим дітям, як вони можуть це зробити?

- Нехай куплять комп’ютер і завезуть в Оршівський дитячий будинок. Перший поворот направо за рестораном «Затишок».


Якби кожен із заявлених учасників зустрічі приніс хоча б гривню – комп’ютер можна було б уже купити. Та невже ми не можемо цього зробити? Невже, ми й справді можемо лише базікати про бездарність влади і суспільства, в той час, як самі реально допомогти гривнею не хочемо? Ми не здатні на більше ніж просто натиснути кнопку «приєднуюсь» і «прокоментувати»?

Чи можливо просто невдало був обраний час для зустрічі? Сподіваюсь, хоча б декілька людей з понад двох тисяч лицемірів доведуть протилежне і все ж прийдуть, щоб зробити щось вагоме у своєму маленькому житті… Хто бажає приєднатись – чекаємо 18 жовтня о 18 годині на Соборній площі біля пам'ятника!

Приєднуйтесь до зустрічі "вконтакті": [Посилання можуть бачити тільки зареєстровані користувачі ] !!!


ФОТОГРАФ: Devor One

УСІ ФОТО:[Посилання можуть бачити тільки зареєстровані користувачі ]

Підходьте 18 жовтня о 18 годині на Соборній площі біля пам'ятника! - Збір грошей на комп'ютер для цих дітей Оршівського дитбудинку ( (Зустріч уже відбулась - зібрано 800 гривень, їх не вистачає, тому ми продовжуємо збирати гроші - хто бажає допомогти, зв'яжіться зі мною - [Посилання можуть бачити тільки зареєстровані користувачі ] або [Посилання можуть бачити тільки зареєстровані користувачі ]))

Питання, пропозиції: [Посилання можуть бачити тільки зареєстровані користувачі ], [Посилання можуть бачити тільки зареєстровані користувачі ], [Посилання можуть бачити тільки зареєстровані користувачі ]
Lararik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.10.2010, 12:13   #4
Lararik
Філологічний
 
Аватар для Lararik
Новачок
Детальніше...
 
Реєстрація: 09.09.2009
Дописів: 7
Завантажень: 0
Завантажень: 0
Сказав Дякую: 0
Йому подякували 0 раз(а) в 0 повідомленнях
Типово Козацька Покрова на Січі

Свято Покрови Пресвятої Богородиці на Червонодібровській Січі цього річ проводили вперше, а саме 16 жовтня. Розпочалося свято зі святкового богослужіння у церкві на січі. Далі свою роботу розпочали ковалі, які у висновку викували іменну дошку. Розважати гостей приїхали народні колективи з Івано-Франківщини і, звичайно, не обійшлося без буковинських творчих гуртів. Виступи затягнулися на кілька годин, адже всі учасники хотіли показати свої уміння. Розважитися можна було катанням на коні. Грілися гості ароматною кавою та смачними чаями, які привіз підприємець з Тернопільщини. Також подумали організатори і про дітей. Охочі могли випробувати себе і у винагороду отримували подарунки. Найзахопливішим став виступ учнів досвідчених майстрів, молодих козаків та козачок. Дівчата та хлопці ходили по склу, лягали на цвяхи та впевнено вправлялися з мечами, списами та палицями. Опісля були конкурси для молоді. Хлопці та дівчата шукали один на одному прищепки та билися мішками.
Яскравим виявився виступ івано-франківського гурту «Коралі». Хлопці розігріли усіх своїм запальними танцями. Гуцульська трембіта музикантів викликала захоплення у місцевих жителів. Очікуваним чудом стало запаленням ватри під моросіння дощу. Чудо сталося: чотирьохметрова ватра запалала, навколо неї, за традицією, почали водити хороводи та співати пісень.
Козацьке свято вдалося на славу!
Віталія Гузьо
Lararik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.10.2010, 12:37   #5
admin
Інженерно-технічний
 
Аватар для admin
under construction
Детальніше...
 
Реєстрація: 04.03.2009
Дописів: 4.846
Завантажень: 4
Завантажень: 3
Сказав Дякую: 156
Йому подякували 150 раз(а) в 120 повідомленнях
Типово

Цитата:
Допис від Lararik Переглянути допис
у цій темі ми публікуватимемо "передруки" або ж копіпасти нових матеріалів онлайн-газети журналістів ЧНУ "[Посилання можуть бачити тільки зареєстровані користувачі ]"
Написал вам в ЛС
__________________
admin зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.02.2011, 16:46   #6
Lararik
Філологічний
 
Аватар для Lararik
Новачок
Детальніше...
 
Реєстрація: 09.09.2009
Дописів: 7
Завантажень: 0
Завантажень: 0
Сказав Дякую: 0
Йому подякували 0 раз(а) в 0 повідомленнях
Типово Підпишіться на стрічку RSS - cвіжих статтей

[Посилання можуть бачити тільки зареєстровані користувачі ]
Lararik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.02.2011, 18:05   #7
lunizz
Інженерно-технічний
 
Аватар для lunizz
Модератор
Детальніше...
 
Реєстрація: 11.03.2009
Дописів: 5.503
Завантажень: 0
Завантажень: 0
Сказав Дякую: 491
Йому подякували 551 раз(а) в 442 повідомленнях
Типово

Цитата:
Допис від Lararik Переглянути допис
[Посилання можуть бачити тільки зареєстровані користувачі ]
Lararik, банально.
lunizz зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Хочеш допомогти розвитку форуму? Відправ посилання всім своїм друзям. Дякую!

Відповідь  

« Про студентську газету ЧНУ REPORTER.CV.UA! | Следующей темы нет »
Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід
знакомства для секса