проститутки львів
Follow us on twitter

неОфіційний форум Чернівецького Національного Університету (ЧНУ)

 
Примітки

Новини університету Останні новини університету

Відповідь  
Старий 26.01.2010, 17:05   #1
admin
Інженерно-технічний
 
Аватар для admin
under construction
Детальніше...
 
Реєстрація: 04.03.2009
Дописів: 4.827
Завантажень: 4
Завантажень: 3
Сказав Дякую: 156
Йому подякували 150 раз(а) в 120 повідомленнях
Icon12 ЧНУ у проекті «Освіта Країною» від фонду Святослава Вакарчука «Люди Майбутнього»У рамках проекту «Освіта Країною» від фонду Святослава Вакарчука «Люди Майбутнього» ЧНУ прийме на навчання протягом двох місяців кілька студентів з інших ВУЗів України:
1. Головіна Юлія, Херсонський державний університет, ІІ курс.
2. Маяцька Юлія, Український державний хіміко-технологічний університет, ІІІ курс.
3. Петрова Анна, Одеський національний університет імені Іллі Мечникова, ІІ курс.


Інформація з прес-релізу:
Тридцять переможців конкурсу на участь у проекті «Освіта Країною» отримали від фонду Святослава Вакарчука «Люди Майбутнього» грант на навчання у іншому університеті країни.
Проект дає можливість студентам-переможцям стати першими в Україні, хто апробує кращі світові практики академічної мобільності студентів, що вже декілька століть діють в європейських країнах. Переможці Проекту у лютому залишать alma-mater і протягом двох місяців навчатимуться в іншому місті та новому для них Університеті.

Мета безпрецедентного проекту «Освіта Країною», що розпочався у жовтні 2009 року, – впровадження в Україні кращих світових освітніх практик, адаптація їх до українських потреб та реалій. Протягом двох місяців студенти надсилали анкети з інформацією про свою наукову діяльність, авторські статті, участь у конференціях. Окрім академічної успішності студентів, було звернено увагу на особистісні якості конкурсантів, такі як відкритість, комунікабельність, готовність до швидкої адаптації в нових умовах. У конкурсі взяли участь студенти ІІ та ІІІ курсів, які виявили бажання отримати нові знання в іншому ВНЗ, ознайомитися з іншою науково-освітньою школою, знайти нових друзів, колег і однодумців, відкрити для себе країну та зарядитись енергією іншого міста. Найбільша кількість анкет-заявок надійшла з Львівської, Донецької та Одеської областей.

Одна із студенток про мотивацію участі у Проекті: «Цікавою мені видається, перш за все, об’єктивна новизна ідеї. Існує безліч закордонних стипендіальних програм та грантів, але відчути атмосферу рідних ВНЗ – ідея свіжа, у дечому – екзотична. Безперечними перевагами, а відтак – приводом зацікавитись, є перспектива професійного розвитку, нових знайомств, можливість випробувати себе» (Ложко Марія, учасниця Проекту, студентка Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара).

Для учасників обрано кафедри та спеціальності максимально наближені до тих, на яких вони навчаються у alma-mater. Студенту буде запропоновано індивідуальний навчальний план, програма якого максимально враховуватиме специфіку навчальної програми його рідного ВНЗ. У кожному ВНЗ за студентами закріплені куратори, які допомагатимуть у вирішенні навчальних, побутових та інших організаційних моментів. Також на переможців чекають волонтери Фонду, які сприятимуть адаптації студента у новому середовищі. Безперечно, тридцятка студентів з 24-ох університетів країни – це відкриті до нового, сміливі та цілеспрямовані молоді люди.Святослав Вакарчук, засновник Фонду, про Проект: «Всі прості речі лежать на поверхні – так було і з цим Проектом. Практика мобільності студентів існує і активно розвивається у світі вже сотні років, та в Україні цю ідею досі ніхто не реалізував. Фонд, враховуючи те, що освіта є ключовим напрямком його діяльності, вирішив провести такий пілотний проект «Освіта Країною». На мою думку, 30 переможців будуть першими ластівками у великому русі мобільності студентів, які об’єднають як мінімум молодь України, як максимум – всю країну».

Університети, що приймають на навчання переможців проекту «Освіта Країною»:

КИЇВ
- Київський національний університет імені Тараса Шевченка
- Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”
- Національний авіаційний університет
ЛЬВІВ
- Львівський національний університет імені Івана Франка
- Національний університет “Львівська політехніка”
ЧЕРНІВЦІ
- Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
ХАРКІВ
- Харківський національний університет імені Василя Каразіна
- Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”
ДОНЕЦЬК
- Донецький національний університет
ОДЕСА
- Одеський національний університет імені Іллі Мечникова

Довідково
Академічна мобільність студентів – ще один крок до європейського освітнього простору в межах Болонського процесу. Вона дає можливість провчитись певний період в іншому вищому навчальному закладі, де готують фахівців аналогічної спеціальності із зарахуванням дисциплін (кредитів). Мобільність є важливою для особистісного розвитку і працевлаштування, вона сприяє науково-освітній дифузії, формує конкурентне середовище вищої школи.

(с) Оксана Гулійчук
менеджер зв’язків з громадськістю
фонду Святослава Вакарчука
“Люди Майбутнього”
__________________
admin зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Хочеш допомогти розвитку форуму? Відправ посилання всім своїм друзям. Дякую!

Відповідь  

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
друга вища освіта в чну milana Абітурієнту 22 22.12.2010 04:23
«Освіта Країною» – навчання по-європейськи Darina7 СтудЗона 0 16.04.2010 17:50
«Право та освіта» lunizz Новини університету 0 26.03.2010 14:14
Фонд Святослава Вакарчука «Люди Майбутнього» розпочинає безпрецедентний проект admin СтудЗона 0 25.10.2009 08:17
Як виховати майбутнього Президента? admin Чернівецькі новини 0 25.05.2009 09:19
знакомства для секса