проститутки львів
Follow us on twitter

неОфіційний форум Чернівецького Національного Університету (ЧНУ)

 
Примітки

Новини університету Останні новини університету

Відповідь  
Старий 09.12.2009, 12:30   #1
lunizz
Інженерно-технічний
 
Аватар для lunizz
Модератор
Детальніше...
 
Реєстрація: 11.03.2009
Дописів: 5.503
Завантажень: 0
Завантажень: 0
Сказав Дякую: 491
Йому подякували 551 раз(а) в 442 повідомленнях
Icon14 Студенти ЧНУ вивчають американську систему судочинстваЦентр американських студій, що функціонує при ЧНУ ім.Ю.Федьковича на факультеті історії, політології та міжнародних відносин займається не тільки дослідженням та популяризацією американської історії та культури. Активно впроваджуються в життя науково-дослідні програми з американістики.

Восени 2009 року було запроваджено навчальний проект “Jury trial ─ Суд присяжних”, що передбачає розширення знань студентства в галузі американського права та юриспруденції, а також з основ демократичного суспільства. Проект реалізується завдяки співпраці з The Leavitt Institute for International Development та Центру американських студій у рамках співробітництва міст-побратимів Чернівців та Salt lake city (США), адже американські громадські організації були також зацікавлені у партнерстві. Ще в грудні 2008 року відбулася зустріч зацікавлених сторін з ректором ЧНУ Степаном Васильовичем Мельничуком, який підтримав цю ідею. Національний фонд підтримки демократії США надав грант для проведення цього курсу, завдяки якому ЧНУ зробив ще один крок для розширення своїх міжнародних контактів.

“Це є першим навчальним курсом в галузі американістики як майбутньої спеціалізації в ЧНУ. У цьому проекті братимуть участь студенти факультету історії, політології та міжнародних відносин та факультету іноземних мов, оскільки курс ведеться виключно англійською мовою”, – повідомив директор Центру американських студій Микола Миколайович Лучак.

Як зазначає Лорі Льюіс, представник проекту “Jury trial – Суд присяжних”, участь беруть такі міста України, як Чернівці, Львів, Київ, Харків, а по завершенню 2-х семестрового курсу відбудеться олімпіада, два переможці якої навчатимуться протягом року в США для здобуття ступеня магістра.

Представники проекту та запрошені американські судді високо оцінюють зусилля буковинських студентів з опануванню даного курсу, особливо зважаючи на складну для сприйняття професійну юридичну англійську мову та непрості правові реалії американської правової системи. Варто зазначити, що в наступному академічному році курс читатиметься українською мовою. Крім того, для спрощення сприйняття матеріалу використовуються презентації з тем занять, що дозволяє сприймати матеріал не тільки вербально, але й візуально.

“Найголовніше, що цей курс дозволяє студентам зрозуміти, що український законодавець не імплементував конституційної гарантії участі народу – через присяжних – у відправленні правосуддя у нашій державі, хоча ця гарантія міститься в нашій Конституції вже більше ніж 13 років. Студентам надається добра можливість отримати необхідну методичну та практичну підготовку провадження справ у суді за участю присяжних. Адже це – один з головних аргументів противників запровадження суду присяжних в Україні. Саме тому курс, організований Левітт інститутом, є унікальною можливістю для українських студентів-правників, та слугує гарним механізмом поширення наукової думки про суд присяжних серед студентів неправових спеціальностей. Плюс, студенти мають можливість отримати навики спілкування з правниками Сполучених Штатів, що в майбутньому покращить їх здатність встановлювати міжнародні зв’язки України зі Сполученими Штатами та іншими країнами, адже англійська є універсальною мовою спілкування”, – переконаний представник проекту Єгор Сєров.

Наразі після довготривалого карантину заняття з курсу “Jury trial – Суд присяжних” поновлюються та відповідно формуються нові навчальні програми з метою надолуження та закріплення матеріалу. Зокрема, за сприяння The Leavitt Institute for International Development деякі лекції вже розміщені в Інтернеті, а отже усі студенти матимуть змоги пройти он-лайн курс пропущених лекцій.

А Центр американських студій і надалі планує впроваджувати американістику як спеціальність для студентів 4-5 курсів, займатися обміном наукового досвіду із зарубіжними організаціями, ініціювати культурно-масові заходи, присвячені американській тематиці. У виконанні наукових програм та заходів Центру може брати участь студенти будь-якої спеціальності ЧНУ.

Юля Рогозевич

Востаннє редагував lunizz: 30.04.2010 о 13:34
lunizz зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Хочеш допомогти розвитку форуму? Відправ посилання всім своїм друзям. Дякую!

Відповідь  

Теґи
cуд, студенти, чну

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Спрощену систему оподаткування залишили admin Чернівецькі новини 0 03.12.2010 08:15
Студенти для органів місцевого самоврядування admin СтудЗона 0 24.11.2010 11:50
Студенти ІТФу!!! cot Інженерно-технічний 1 16.02.2010 09:48
студенти чну проголосували за спорт admin Новини університету 0 13.03.2009 16:38
знакомства для секса