проститутки львів
Follow us on twitter

неОфіційний форум Чернівецького Національного Університету (ЧНУ)

 
Примітки

Новини університету Останні новини університету

Відповідь  
Старий 26.03.2010, 14:14   #1
lunizz
Інженерно-технічний
 
Аватар для lunizz
Модератор
Детальніше...
 
Реєстрація: 11.03.2009
Дописів: 5.503
Завантажень: 0
Завантажень: 0
Сказав Дякую: 491
Йому подякували 551 раз(а) в 442 повідомленнях
Типово «Право та освіта»Свої пропозиції щодо змін у існуючому трудовому, бюджетному та земельному законодавстві обговорювали нещодавно у Червоній залі ЧНУ під час круглого столу в рамках проекту «Право та освіта» Освітньої програми Міжнародного фонду «Відродження».

Проект, зініційований Українською асоціацією з розвитку менеджменту та бізнес-освіти, розпочався ще у червні 2009 року. На разі його реалізація знаходиться на ІІ етапі – йде широке обговорення пропозицій до законодавства про Вищу освіту.

Серія робочих семінарів уже відбулася у багатьох навчальних закладах України (Одеси, Львова, Харкова, Донецька, Києва). На Буковині від імені Чернівецького університету учасників круглого столу та всіх присутніх у залі привітав ректор ЧНУ С.В. Мельничук, який відзначив важливість подібних змін у законодавстві.

Метою проекту є розроблення академічною та експертною спільнотами комплексу законодавчих пропозицій, спрямованих на модернізацію та демократизацію правовідносин у царині вищої освіти та суміжних сферах.

Учасник робочої групи проекту, перший проректор Університету економіки та права «КРОК» О.І. Шаров у своїй доповіді «До обговорення питань вдосконалення законодавчого регулювання у сфері вищої освіти через трудове, бюджетне та земельне законодавтво» зазначив: «Чинне освітнє законодавство України є значною мірою застарілим, таким, що не відповідає передовій світовій практиці, європейським прагненням країни, а також входить в суперечність з багатьма нормами цивільного, трудового та бюджетного права. Одним із найбільших актуальних завдань є вдосконалення існуючого законодавства через ініціативу широкої академічної громадськості».

Пожвавлене обговорення викликала доповідь «Проблема регулювання трудових відносин з викладачами закладів післядипломної освіти в контексті нового Закону України щодо протидії корупції» начальника науково-дослідного відділу Чернівецького регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій С.М. Гакмана. Аналіз статей Проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» стосовно регулювання трудових відносин керівних та науково-педагогічних кадрів запропонував радник ректора з адміністративно-кадрових питань Університету економіки та права «КРОК» В.Т. Биковський. До обговорення пропозицій внесення змін до законопроектів долучилися професорсько-викладацький склад юридичного факультету нашого університету та працівники юридичного відділу ректорату.

У результаті реалізації проекту очікується розроблення проектів законодавчих актів, адекватних сучасним світовим освітнім практикам, лобіювання запропонованих проектів законодавчих актів в політичному та медійному середовищах, внесення розроблених проектів законодавчих актів для ухвалення їх Верховною Радою України.

Усім учасникам круглого столу за результатими роботи було вручено сертифікати учасників, завірені підписами ректора ЧНУ С.В. Мельничуком та Головою Ради Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти Н.М.Ушаковою.

Наталія Павлович
lunizz зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Хочеш допомогти розвитку форуму? Відправ посилання всім своїм друзям. Дякую!

Відповідь  

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Право на фотосьемку lunizz Болталка 0 04.05.2011 12:40
Право керувати авто відтепер є тільки у його власника admin Чернівецькі новини 9 04.03.2010 13:21
Защита прав потребителей / [Ссылка] «Право на фотосъемку»: FAQ admin Найцікавіше з Хабрахабр 0 11.01.2010 12:51
Найпопулярнішими серед вступників залишаються економіка і право lunizz Абітурієнту 1 07.08.2009 23:38
знакомства для секса