проститутки львів
Follow us on twitter

неОфіційний форум Чернівецького Національного Університету (ЧНУ)

 
Примітки

Новини університету Останні новини університету

Відповідь  
Старий 16.03.2009, 13:54   #1
admin
Інженерно-технічний
 
Аватар для admin
under construction
Детальніше...
 
Реєстрація: 04.03.2009
Дописів: 4.854
Завантажень: 4
Завантажень: 3
Сказав Дякую: 156
Йому подякували 150 раз(а) в 120 повідомленнях
Типово спільний соціальний конкурс мон україни і тов "нестле україна"Спільний соціальний конкурс МОН України і ТОВ "Нестле Україна" з підтримки талановитої молоді "Мрії збуваються"

Доводимо до відома, що Міністерство освіти і науки України спільно з ТОВ "Нестле Україна" оголошує проведення Всеукраїнського соціального конкурсу з підтримки талановитої молоді "Мрії збуваються" для студентів та аспірантів вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації, незалежно від форми власності і форми навчання у 2009 році (березень-квітень). Конкурс буде підтримано в Інтернеті та на ТВ. Цей захід буде проходити з лютого по червень 2009 р.

За результатами конкурсу визначаються переможці, які будуть запрошені до м.Києва на Фінал, що відбудеться у форматі ТВ-шоу. У Фіналі переможець, який отримає 1 місце, нагороджується 50 000 грн., переможці 2, 3, 4, 5 місць - ноутбуками.

Для участі у конкурсі, який передбачає подання письмових робіт, студенту необхідно заповнити реєстраційну форму та анкету учасника на сайті конкурсу [Посилання можуть бачити тільки зареєстровані користувачі ] і заявку на участь у конкурсі (до 30 березня 2009 р.).

З приводу належного оформлення заявок на участь у змаганні, а також щодо іншої інформації стосовно конкурсу звертатися за телефонами: 8(044) 257-50-58, ТОВ "О ДВА" - координатор проекту Андрій Барбалат, 8(044) 425-50-97, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України (відділ наукової та творчої роботи студентів) - Журавльова Наталія Василівна, Рябич Наталія Іванівна.

Буклети з детальною інформацією про конкурс будуть надіслані до вищих навчальних закладів до кіния лютого 2009 р.

Враховуючи соціалі у важливість та направленість на підтримку обдарованої студентської молоді пропонуємо студентам Вашого вищого навчального закладу взятії участь у вищезазначеному конкурсі.

Офіційні правила Рекламної Акції «Дреамс Кам Тру» (надалі Акція).

1. Період проведення Акції

1.1. Акція триватиме з 01 березня 2009 року по 31 травня 2009 року включно (надалі «строк проведення Акції» або «тривалість Акції», або «період проведення Акції»)

2. Організатор Акції

2.1. Організатором Акції «Дреамс Кам Тру» (надалі «Акція») є Товариство з обмеженою відповідальністю «Нестле Україна (надалі «Організатор», розташоване за адресою: 04655, м. Київ, вул. Верхній Вал 72, літера «А», код ЄДРПОУ 32531437).

3. Виконавець Акції

3.1. За замовленням Організатора підготовку та проведення Акції здійснює ТОВ «O два» (надалі «Виконавець», розташоване за адресою: 03040, м. Київ, вул. Стельмаха, 6А, код ЄДРПОУ 34532982), за підтримки Міністерства освіти та науки України.

4. Продукція, що бере участь в Акції

4.1. Продукція, що бере участь в Акції, – продукція, що продається Організатором Акції в рамках його господарської діяльності – кавова суміш «Нескафе 3 в 1 Оріджінал» 20 г, «Нескафе 3 в 1 Турбо» 20 г, «Нескафе 3 в 1 Крімі» 20 г, яка продається на території проведення Акції (надалі «Акційна продукція»).

4.2. Особа обов’язково повинна залишити у себе упаковку продукції, якщо вона вирішила взяти участь в Акції і стати Учасником Акції. Відсутність у Учасника Акції упаковки Акційної продукції може бути підставою для відмови такому Учаснику Акції в передачі подарунків Акції. Учасник Акції, який здобув право на отримання подарунків Акції, повинен бути готовим пред’явити упаковку Акційної продукції за запитом Виконавця Акції або Організатора Акції.

5. Умови участі в Акції

5.1. В Акції мають право брати участь громадяни України, які проживають на території України та яким виповнилося 16 років (надалі «Учасник Акції»). Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь представники та працівники Організатора/Виконавця Акції і будь-яких інших підприємств, які залучені до підготовки та проведення Акції, та їхні близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки), а також особи, які не відповідають умовам або не виконують умов даних Офіційних Правил (надалі «Правила»).

6. Для участі в Акції необхідно:

6.1. Заповнити реєстраційну форму та анкету Учасника Акції (надалі «Анкета») на сайті Акції [Посилання можуть бачити тільки зареєстровані користувачі ]

6.2. Придбати будь-який зі стіків кавової суміші «Нескафе 3 в 1» у період проведення Акції з 01 березня 2009 року по 12 квітня 2009 року включно, згідно п. 4.1.

6.3. Знайти на стіку кавової суміші «Нескафе 3 в 1» згідно п. 4.1. штрих-код, зареєструватися Учасником Акції та вказати у полях реєстрації номер штрих коду з будь-якого стіку кавової суміші «Нескафе 3 в 1».

6.4. Якщо Учасник потрапить до переліку півфіналістів Акції, про що Учасника Акції буде повідомлено Організатором Акції відповідно до п. 7.1.3. цих Правил, Учаснику необхідно надати додаткову інформацію на вимогу Організатора Акції для додаткового анонсування та захисту зазначеної ним в Анкеті «Ідеї», надіславши її на сайт Акції [Посилання можуть бачити тільки зареєстровані користувачі ], або поштою на адресу, вказану Організатором Акції шляхом надсилання Переможцеві листа на його електронну адресу, вказану при реєстрації.

6.5. Реєстрація на сайті та заповнення Анкети відповідно до п. 6.2 цих Правил здійснюється в період з 09 години 01 березня 2009 року та до 18 години 12 квітня 2009 року включно.

6.6. Особи, які не виконали всіх умов, зазначених у п.п. 6.1, 6.2, 6.3. цих Правил, вважаються такими, що відмовилися від участі в Акції.
__________________
admin зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.03.2009, 13:57   #2
admin
Інженерно-технічний
 
Аватар для admin
under construction
Детальніше...
 
Реєстрація: 04.03.2009
Дописів: 4.854
Завантажень: 4
Завантажень: 3
Сказав Дякую: 156
Йому подякували 150 раз(а) в 120 повідомленнях
Типово

7. Визначення переможців Акції

7.1. З усіх зареєстрованих Учасників Акції буде відібрано 50 Учасників з найкращими «Ідеями» для участі у півфіналі Акції:

7.1.1. Відбір 47 півфіналістів (надалі Переможці Акції) буде здійснюватися створеною Організатором комісією, згідно таких критеріїв відбору робіт:
Можливість реалізації ідеї
Креативність (творчий потенціал ідеї) та самовираження
Наявність чіткого алгоритму втілення ідеї
Актуальність

7.1.2. Відбір 3 півфіналістів (надалі Переможці Акції) буде здійснюватися шляхом відкритого голосування усіма зареєстрованими користувачами сайту [Посилання можуть бачити тільки зареєстровані користувачі ] у період з 10 березня по 12 квітня 2009 року включно. Один зареєстрований користувач може проголосувати за одну Анкету лише один раз з одної IP-адреси з інтервалом 30 (тридцять) хвилин.

7.1.3. Період відбору 50 півфіналістів – з 10 березня по 12 квітня 2009 року включно. Результати відбору будуть розміщені на сайті: [Посилання можуть бачити тільки зареєстровані користувачі ] не пізніше 13 квітня 2009 року.

7.1.4. Анкети 50 півфіналістів з їхніми «Ідеями» будуть розміщені на сайті [Посилання можуть бачити тільки зареєстровані користувачі ] до кінця терміну проведення Акції.

7.2. Відбір 5 фіналістів (надалі Переможці Акції) буде здійснюватися шляхом відкритого голосування. Кожен зареєстрований відвідувач сайту [Посилання можуть бачити тільки зареєстровані користувачі ], або Учасник Акції, може у період з 13 квітня по 03 травня 2009 року проголосувати за будь-яку з Анкет фіналістів Акції, розміщених на сайті [Посилання можуть бачити тільки зареєстровані користувачі ], але виключно за одну Анкету з одної IP-адреси з інтервалом 30 (тридцять) хвилин .

7.3. За результатами голосування, передбаченого п. 7.2 цих Правил, в період з 13 квітня 2009 року по 03 травня 2009 року включно буде здійснюватися відбір 5 (п’яти) фіналістів, які за результатами голосування наберуть найбільшу кількість балів. Результати визначенні 5 (п’яти) фіналістів будуть зафіксовані в протоколі Організатора Акції «Про визначенні 5 (п’яти) півфіналістів», який засвідчується нотаріально.

7.4. Всі результати, як і хід голосування, будуть опубліковані на сайті [Посилання можуть бачити тільки зареєстровані користувачі ] не пізніше 04 травня 2009 року.

7.5. Учасників Акції, які будуть визнані фіналістами Акції згідно п. 7.3. цих Правил буде повідомлено про це протягом 5 робочих днів після закінчення голосування, шляхом телефонного дзвінка на номер телефону Учасника акції, що зазначений у анкеті учасника при реєстрації. Під час телефонної розмови фіналіста Акції буде повідомлено про місце та час проведення Фіналу Акції для визначення Головного Переможця Акції, а також про додаткову інформацію необхідну для Фіналу Акції.

7.6. Визначення переможця Акції, що здобуде право на отримання Головного Подарунку, здійснюватиметься комісією Організатора Акції за участю нотаріуса за принципом більшості набраних балів серед 5 фіналістів. Фінал Акції відбудеться у м. Київ 20 травня 2009 року. Фінал Акції буде транслюватися каналом МТВ Україна 23 травня 2009 року о 18:00. Рішення комісії є остаточними і не може бути змінене.

7.7. Неможливість зв’язатися з учасником Акції за вказаним у анкеті учасника телефонним номером Учасника (три спроби) протягом однієї доби, та/або нез’явлення Учасника Акції на фінал Акції для визначення переможця Акції, та/або невиконання ним умов та вимог цих Правил, та/або не підписання відповідного договору Дарування позбавляє такого Учасника права на отримання відповідного Подарунка ї Акції. У такому випадку Організатор Акції має право на свій розсуд розпорядитися таким подарунком Акції.

8. Подарунковий фонд Акції .

8.1. Фонд Подарунків Акції складається з:

8.1.1. Подарунків Акції (надалі «Подарунки Акції») для фіналістів Акції, окрім переможця, якими є ноутбуки (загальна кількість – 4 (чотири) штуки).

8.1.2. Головного Подарунку (надалі «Головний Подарунок Акції») для Переможця Акції, яким є сума грошових коштів у розмірі 50 000 (п’ятдесят тисяч) гривень 00 копійок, яка буде виплачуватися шляхом одноразового перерахування коштів у повному обсязі у безготівковій формі за допомогою системи грошових переказів «Аваль Експрес» (ВАТ «Райффайзен Банк Аваль») протягом 90 (дев’яноста) календарних днів с дати закінчення Акції (загальна кількість - 1 (одна) шт.).

8.2. Фонд Подарунків Акції обмежений і становить зазначену вище кількість. Відповідальність Організатора Акції не виходить за межі вартості та кількості Подарунків, передбачених п. 8.1 цих Правил.

8.3. Організатор рекламної Акції залишає за собою право збільшити загальний Фонд Подарунків Акції, або включити в рекламну Акцію додаткові Подарунки, не передбачені цими Правилами. Якщо такі зміни будуть мати місце Організатор повідомляє про них в порядку, передбаченому в п. 12.2 цих Правил.

8.4. Зовнішній вигляд Подарунків (розмір, колір), зазначений на рекламних матеріалах, які будуть поширюватись Організатором Акції протягом періоду проведення Акції, може відрізнятися від зовнішнього вигляду Подарунків.

8.5. Подарунки можуть бути отримані Учасниками Акції, що здобули право на отримання таких Подарунків, тільки за умови виконання всіх вимог, передбачених цими Правилами.

9. Умови отримання подарунків

9.1. Переможці Акції, які здобули право на отримання Подарунків, передбачених п. 8.1. цих Правил, протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання повідомлення, передбаченого п. 7.5. цих Правил, повинні надіслати на адресу 03040, м. Київ, вул. Стельмаха 6А, ТОВ «О ДВА» копії наступних документів: копію паспорта громадянина України (сторінку з фотографією, сторінку з даними про те, де та яким органом видано паспорт, сторінку з реєстрацією та копію довідки про присвоєння ідентифікаційного податкового номеру. Зазначені копії документів Переможців Акції повинні бути зроблені таким чином, щоб усі дані були чітко вказаними та розбірливими для читання. Відмова від надання зазначених документів, або надання їх пізніше вказаного терміну, позбавляє Переможців Акції права на отримання Подарунків, передбачених п. 8.1. цих Правил

9.2. Документи, надані Учасниками Акції, що здобули право на отримання Подарунків, не підлягають поверненню Учасникам з чим вони безумовно погоджуються шляхом участі в Акції.

9.3. Окрім надання Організатору документів, визначених в п. 9.1, Переможці Акції, які увійшли до переліку 5 (п’яти) фіналістів, повинні особисто прибути на фінал Акції, про місце та час проведення якого буде повідомлено згідно п. 7.5 цих Правил (при цьому витрати на переїзд, проживання та інші витрати, що необхідні для забезпечення такої особистої присутності відповідний Учасник Акції несе за свій власний рахунок).

9.4. Передача Організатором Подарунків, визначених в п. 8.1.1 цих Правил буде здійснюватися на підставі письмового Договору дарування, посвідченого нотаріально. Для отримання Подарунку, передбаченого п. 8.1.1 цих Правил, Фіналіст Акції зобов’язаний приїхати до м. Києва для нотаріального посвідчення договору Дарування. При цьому Організатор не компенсує витрати Переможця Акції, пов’язані з проїздом та проживанням, а також іншими витратами, пов’язаними з процедурою укладання нотаріально посвідченого договору Дарування.

9.5. Передача Організатором Головного Подарунку, визначеного в п. 8.1.2 цих Правил буде здійснюватися на підставі нотаріально посвідченого договору дарування, який Переможець Акції зобов’язаний підписати для отримання ним Головного подарунку. Передача Головного Подарунку, передбаченого п. 8.1.2 цих Правил, буде здійснюватися шляхом одноразового перерахування коштів у повному обсязі у безготівковій формі за допомогою системи грошових переказів «Аваль Експрес» (ВАТ «Райффайзен Банк Аваль») протягом 30 (тридцяти) банківських днів з моменту підписання відповідного договору Дарування, посвідченого нотаріально.

9.6. Для отримання Головного Подарунку, визначеного в п. 8.1.2 цих Правил, грошові кошти якого одноразово у повному обсязі у безготівковій формі перераховано системою грошових переказів «Аваль Експрес» ВАТ «Райффайзен Банк Аваль», Переможцеві Акції, який надав усі документи, передбачені п. 9.1 необхідно особисто прийти у будь-яке відділення ВАТ «Райффайзен Банк Аваль», пред’явити оригінал паспорту громадянина України та оригінал довідки про присвоєння податкового ідентифікаційного номеру операціоністу та отримати грошові кошти, передбачені Головним Подарунком Акції.

9.7. Отримати Подарунки Акції та Головний Подарунок Акції, Переможці, які відповідають вимогам, зазначеним в цих Правилах, зможуть тільки особисто.

9.8. Договір дарування укладається з відповідним Учасником Акції, що здобув право на отримання Подарунка, протягом 1 (одного) місяця з дати його визнання Переможцем Акції, що засвідчено Протоколом комісії Організатора «Про визначення фіналістів Акції» відповідно до п. 7.3. цих Правил.

9.9. Неухильне дотримання всіх умов цих Правил та надання усіх документів, передбачених цими Правилами, є необхідною умовою отримання Подарунків. Відмова від укладення договору Дарування, а також ненадання/неповне надання визначених вище документів, а також невиконання всіх передбачених цими Правилами дій позбавляє відповідного фіналіста чи переможця Акції права на одержання Подарунка. При цьому такий Переможець Акції вважається таким, що відмовився від отримання Подарунка, та не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації.

9.10. Оподаткування вартості Подарунків Акції проводиться відповідно до чинного законодавства України. Організатор Акції проводить нарахування та сплату податку з доходів фізичних осіб – учасників Акції, що отримали відповідні Подарунки Акції В подальшому Організатор/Виконавець Акції не несе відповідальності стосовно зобов’язань Учасників Акції, що отримали Подарунки Акції, щодо сплати податку з доходів фізичних осіб.
__________________
admin зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.03.2009, 13:57   #3
admin
Інженерно-технічний
 
Аватар для admin
under construction
Детальніше...
 
Реєстрація: 04.03.2009
Дописів: 4.854
Завантажень: 4
Завантажень: 3
Сказав Дякую: 156
Йому подякували 150 раз(а) в 120 повідомленнях
Типово

10. Обмеження

10.1. Заміна Подарунків будь-яким іншим благом не допускається. Заміна Подарунків на будь-які інші подарунки не допускається. Подарунки обміну та поверненню не підлягають.

10.2. Відповідальність за якість товарів, що надаються у якості Подарунків Акції, несе їх виробник.

10.3. Організатор Акції не несе відповідальності за роботу Укрпошти та за будь-які помилки співробітників Укрпошти та/або співробітників будь-яких інших організацій, що здійснюють сортування отриманих Поштових відправлень від Учасників, вводять інформацію в Реєстр учасників, здійснюють розсилку Подарунків Учасникам Акції, внаслідок яких Поштові відправлення Учасників не надійшли, надійшли із запізненням, були загублені або пошкоджені; або внаслідок яких Учасники Акції не отримали відповідні Подарунки Акції.

10.4. Організатор Акції не відповідає за неможливість отримати Подарунок Переможцем Акції згідно умов цих Правил, якщо така неможливість виникла не з вини Організатора. Такий Переможець Акції не має права вимагати жодних пільг та компенсацій.

10.5. Організатор Акції не бере на себе відповідальність за будь-які суперечки стосовно Подарунків Акції. Організатор Акції не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції і прав на одержання відповідних Подарунків. Організатор рекламної Акції не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

10.6. Організатор Акції не несе відповідальності за використання відповідних Подарунків Акції після їх одержання Учасниками Акції.

11. Надання інформації

11.1. Для участі в Акції Учасник Акції має надати Організаторові Акції інформацію (в т.ч. особисту інформацію), визначену цими Правилами. Фактом участі в цій Акції Учасник рекламної Акції підтверджує вірність наданої інформації та згоду на її подальше використання так, як це вказано нижче. Учасник Акції несе персональну відповідальність за достовірність наданої інформації (в т.ч. інформації щодо контактів з ним).

11.2. Цю інформацію може бути змінено Учасником протягом всього строку проведення Акції шляхом додаткового інформування Організатора Акції.

11.3. Збір вищезгаданої інформації дозволить Організаторові Акції якнайшвидше передати відповідні Подарунки особам, що виконають усі умови цих Правил та здобудуть право на отримання відповідних Подарунків.

11.4. Організатор Акції гарантує, що під час збору і подальшого використання отриманої інформації, він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо недоторканності особистої інформації, а також застосовувати всі доцільні запобіжні заходи стосовно зібраної інформації і надавати її лише тим, хто має на це достатні законні підстави та у порядку, що визначений чинним законодавством України.

11.5. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої ним інформації Організатором Акції, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені і фотографії) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, у випадку отримання подарунка, а також для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором рекламної Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

12. Порядок і спосіб інформування про умови Акції

12.1. Інформування щодо Правил та умов Акції, а також про порядок отримання Подарунків здійснюється за допомогою розміщення офіційних Правил Акції на веб-сайті [Посилання можуть бачити тільки зареєстровані користувачі ] протягом строку з 01 березня 2009 року по 31 травня 2009 року включно.

12.2. Ці Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором Акції та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил та умов.

13. Інші умови

13.1. У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

13.2. Беручи участь в Акції тим самим Учасник Акції підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил (в т.ч. механізму, порядку та строків проведення Акції та/або отримання Подарунків та інше) вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отримання Подарунків, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації

Джерело: http://www.chnu.edu.ua
__________________
admin зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Хочеш допомогти розвитку форуму? Відправ посилання всім своїм друзям. Дякую!

Відповідь  

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт на тему "Образ ісламу в Україні" Oksanka Філософсько-теологічний 5 08.06.2010 16:54
Два провідних ВНЗ Чернівців розпочали конкурс "Марафон студентських бізнес-ідей" lunizz Економічний 0 21.04.2010 16:10
Конкурс "Улюблений викладач" lunizz СтудЗона 1 14.04.2010 15:42
Конкурс "Університет має талант" admin Об'яви, повідомлення та анонси 0 13.04.2010 20:14
На Буковині у КСК "Троя" відбувся півфінал Кубку України по конкуру. Назарка Чернівецькі новини 5 01.07.2009 01:53
знакомства для секса